Корзина
38 отзывов
Рады приветствовать на сайте!
+380931224828
+380931224828

Казочка про ляльок для дітей та дорослих

Казочка про ляльок для дітей та дорослих

Казочка про ляльок для дітей та дорослих

 Коротенька сторі про наших текстильних лялечок

Жила-була одна гарненька дівчинка. Як 99% дівчаток вона любила гратися з ляльками. Час йшов, дівчинка виросла. Стала красунею, закоханою та коханою дружиною та люблячою матусею двох діточок.
Вона сама дещо схожа на ляльку, якщо чесно 
Ідея започаткувати свій проект народилась кілька років тому.
І як тільки з'явилась можливість, робота закипіла.
Творчі пошуки "своєї" моделі лялечки-тільди тривали деякий час, з самого початку проекту. Зупинились саме на тому варіанті, який ви всі бачите  Зараз це більше 75 моделей з різними іменами, а враховуючи різні зачіски - всі 300 моделей!..
Тобто обов'язково будь-хто знайде саме свою лялечку, для себе або в подарунок дорогій людині. І неважливо, 3 рочки цій людині або 73 - ця лялечка порадує будь-кого!

Моделі в обмеженій кількості і ніколи не повторюються один-в-один після, бо це просто неможливо: змінюються тканини, аксесуари, вигляд залежить також від особистих побажань замовників та урочистостей, до яких дарують цю дивовижну ляльку.

Бавовна для тіла, наповнювач холлофайбер. Ручки і ніжки рухливі завдяки каркасу всередині з дроту. Волосся зовсім як натуральні - канекалон, можна розчісувати і заплітати. Тканина для одежинок - фатин, бавовна, атлас, джинс.
У кожної лялечки в ручках є або текстильне сердечко, плюшевий ведмедик або квіти.

Але головне - кожна лялечка виготовляється, шиється, "народжується" з любов'ю та позитивною енергією, вона просто дарує Вам один з щасливих моментів життя.
Це її головне призначення: ВИКЛИКАТИ ПОСМІШКУ ВСЕРЕДИНІ ВАС. Лялька-талісман, яка надихає прикрашати й надалі своє життя та життя оточуючих. 

Другие статьи