Корзина
38 отзывов
Рады приветствовать на сайте!
+380931224828
+380931224828

Додати затишку в життя

Додати затишку в життя

Додати затишку.

Затишок - це щось дуже особисте, дуже «своє». Навіяне як гарними фото з глянцевих журналів, так і відгомонами з дитинства. Пов'язаний з відчуттям свята в колі «своїх». Так, безумовно, затишок можливий тільки там, де «свої». Рідний дім, в якому виріс, кімната в студентському гуртожитку, зйомне столичне житло, дачний будиночок з прекрасним садом, нарешті, своє власне житло - кожен з цих просторів, що часто знаходяться в різних куточках земної кулі, ми називаємо своїм Домом.

Дім - неможливий без улюбленого кота, купи книг на полці, подушки, вишитої люблячими руками, без міцної солодкої кави вранці з улюбленої смішної чашки... Будинок неможливий без кількох найрідніших сердець і без сотні дрібниць, які зовсім не дрібниці.

І, звичайно ж, для створення затишку ми прикрашаємо будинок. О, це поема. Це тисяча роздумів і пошуків, десятки прочитаних журналів про дизайн інтер'єру, незліченна кількість переглянутих прискіпливим поглядом різноманітних зразків, починаючи від палеток-зразків тканин для штор і до паркетних і ламінатних дощок ... А фарби!.. Ой, на цю тему можна говорити, напевно , тижнями.

Або навпаки, ми здійснюємо спонтанні покупки в будівельному магазині, закохавшись «воооон в ті шпалери», на виставці помічаємо її - Річ, Яку Чекали Всю Життя (йдемо додому вже разом з нею, звичайно ж), на розпродажі помічаємо такі милі і несподівано симпатичні дрібнички (сервіз загорніть, будь ласка) або бачимо оголошення в соцмережі про продаж (так-так!) того самого гарнітура, який так сподобався в каталозі ... Запрошуємо Вас відвідати наш сайт вдумливо, але, впевнені - з превеликим задоволенням! Гарантуємо приємне й корисне проведення часу. На нашому сайті Ви зможете дізнатися і прочитати нове навіть про те, що Ви вже коли-небудь чули або бачили. Ми намагаємося йти в ногу з часом і стежимо за новинками, що з'являються по всьому світу для дизайну інтер'єрів - домашнього, офісного, шкільного, дитячого, ресторанного і т.д.. Ми є дилерами, тому зазначена вартість товарів - від виробника. Тобто ми ще й економимо Ваші гроші, що важливо, погодьтеся. Тут Ви знайдете якщо не все, то дуже багато цікавих та корисних товарів та матеріалів для дизайну інтер'єру. Можливо, Ви опинилися саме в той час в потрібному місці. Додайте затишку навкруги, додайте корисності і стильності в своє життя та життя оточуючих. А ми з величезним задоволенням у цьому допоможемо! Ви заслуговуєте найкращого! З побажаннями творчої наснаги, ваша Фарбіка-Інтеріор.

 

Другие статьи